Інтерактивне телебачення Трініті ТБ

partner

ІНТЕРАКТИВНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Наш телевізійний партнер TRINITY-TV - це більше 150 каналів в цифровій і HD-якості, доступних до перегляду на телевізорі та ноутбуці, планшеті та смартфоні.

49 грн. на МІСЯЦЬ

Кіно
+Добірні фільми та прем'єри від культових кіностудій каналів

99 грн. на МІСЯЦЬ

Мінімальний
216 каналів
+Національні канали HD; Канали із фільмами; Дитячий контент.

149 грн. на МІСЯЦЬ

Середній
304 канали
+ Національні канали HD; Преміальні канали; Канали із фільмами; Дитячий контент.

249 грн. на МІСЯЦЬ

Максимальний
318 каналів
+Національні канали HD;Преміальні канали;Канали із фільмами HD;Дитячий контент.
devices
  • Кінозал
  • 200+ каналів

ОБЕРІТЬ ПРИСТРІЙ

devices

ANDROID СМАРТФОН

Сама чудова властивість TRINITY-TV - телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - досить доступу в Інтернет. Завантажуйте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і нехай розваги завжди будуть під рукою.

Встановити
devices

ANDROID ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет у маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все, що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Завантажуйте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і проводьте час із захоплюючим контентом!

Встановити
devices

КОМП'ЮТЕР

Найпоширеніший пристрій, на якому користуються додатком TRINITY-TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в Інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Завантажте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Встановити
devices

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у вікні, і натисніть «відправити». Потім код з смс повідомлення введіть у відповідне віконце, натисніть «активувати» і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

Встановити
devices

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функції СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її у нас.

Встановити
Наверх