Як платити?

Оплата послуг

Для своєчасної оплати потрібно знати прості принципи роботи різних платіжних терміналів і систем. Послуги Інтернет-провайдера Cactus оплачуються на умовах передоплати на місяць вперед, згідно обраного тарифного плану.

Послуга "Кредит"

Кредит або відстрочка платежу активується в особистому кабінеті самим клієнтом, якщо з якої-небудь причини забули оплатити Інтернет. Додаткових грошей за користування кредитом не знімається.

Оплата в банківському додатку

Для оплати в мобільному додатку вашого банку потрібно створити платіж за реквізитами.

Платіжні реквізити:

ТОВ "Зв'язковий"

ЄДРПОУ 38007107 
Р/р UA263808050000000026005381711 в КРД "Райффайзен Банк Аваль"
МФО 380805 

Призначення платежу: за оплату послуг Інтернет; ПІБ; номер договору або адреса підключення; за (місяць) 202_ року  

В подальшому можна буде повторювати платіж щомісяця для поповнення особового рахунку. Для вашої зручності у більшості популярних банківських додатків можна налаштувати автоматичну оплату, щоб не забувати про регулярне поповнення. 

Увага! Не всі фінансові установи проводять платежі моментально, інколи зарахування відбувається протягом декількох годин або днів в залежності від банку. То ж подбайте, будь ласка, про внесення коштів на свій особовий рахунок заздалегідь. 

 

Оплата банківськими картами через інтернет iPay або FondyОплата банковскими картами через iPay или Fondy

Для оплати карткою Visa, MasterCard, вам потрібно увійти в особистий кабінет під своїм логіном і паролем і в лівому меню вибрати поле «Оплата через iPay» або «Оплата через Fondy» Поповнення моментальне! моментальне!

 

Оплата в платіжних терміналах: City24, Банк24, EasyPayОплата в платіжних терміналах: City24, Банк24, EasyPay

Платіжні термінали - поповнення та автоматичне включення Інтернету відбувається 24 години на добу, через хвилину після поповнення. Поповнення моментальне! Для оплати потрібно ввести персональний платіжний код вказаний на сторінці статистики. Комісія за таким платежем складає 5%.

Карта розташування терміналів EasyPay

 
Наверх